Medlemslotteriet

Här publiceras vinnarna i medlemslotteriet. Vill du köpa en medlemslott? Kontakta vår expedition.

ÅrDragningDatum
202242022-06-16
   
VinstLottVinnare
1000 kr171Henrik Jörneblom, Kinna
500 kr49Göran Dahlberg, Kinna
500 kr69Kent Olsson, Skene
200 kr62Phia Andersson, Morup
200 kr137Skene S-förening
200 kr187Eva Ryberg, Kinna
200 kr95Barbro Petersson, Öxabäck
2800 kr        
ÅrDragningDatum
202232022-04-19
   
VinstLottVinnare
1000 kr52Eva Ryberg, Kinna
500 kr8Owe Eglinger, Kinna
500 kr175Hyssna-Sätila S-förening
200 kr87Maj-Britt Kling, Skene
200 kr76Karin Ryberg, Kinna
200 kr88Karl-Gustaf Wiberg, Fjärås
200 kr34Lotta Andersson, Kinna
2800 kr        
ÅrDragningDatum
202222022-03-05
   
VinstLottVinnare
1000 kr38Eivor Lövgren, Kinna
1000 kr97Göran Andersson, Örby
1000 kr15Berndt Ekholm, Skene
3000 kr        
ÅrDragningDatum
202212022-02-10
   
VinstLottVinnare
1000 kr30Hjördis Sjöqvist, Kinna
500 kr55Pauli Kuitunen, Kinna
500 kr29Efkan Üstündag, Skene
200 kr176Stig Aronsson, Kinna
200 kr112Sven Liljegren, Svenljunga
200 kr87Maj-Britt Kling, Skene
200 kr186Barbro och Kenneth Persson, Fritsla
2800 kr        
ÅrDragningDatum
202172021-12-14
   
VinstLottVinnare
1000 kr180Arvid Eklund (Sätila)
500 kr96Chris Wästerlund (Norrköping)
500 kr77Berndt Ekholm (Skene)
200 kr153Arne Abrahamsson (Bollebygd)
200 kr56AnnSofi Tureson (Kinna)
200 kr184Monica Grangrund (Horred)
200 kr192Eva Ryberg (Kinna)
   
2800 kr        
ÅrDragningDatum
202162021-10-13
   
VinstLottVinnare
1000 kr157Bengt Johansson (Hyssna)
500 kr9Simon Ryndal (Fritsla)
500 kr34Lotta Andersson (Kinna)
200 kr60Krister Andersson (Fritsla)
200 kr66Marie Lindqvist (Hyssna)
200 kr67Efkan Üstündag (Skene)
200 kr125Anita Lomander (Hajom)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202152021-08-16
   
VinstLottVinnare
1000 kr128Anita Lomander (Hajom)
500 kr189Annette Malmberg (Skene)
500 kr173Ingemar Olsson (Sätila)
200 kr94Jan-Åke Sjöqvist (Kinna)
200 kr139Joanna Etherton (Torestorp)
200 kr54Mariana Dahlberg (Kinna)
200 kr43Bo Petersson (Öxabäck)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202142021-06-21
   
VinstLottVinnare
1000 kr22Ann-Sofi Tureson (Kinna)
500 kr17Jan-Åke Sjöqvist (Kinna)
500 kr24Catarina Player Koro (Kinna)
200 kr46Inger Jörneberg (Kinna)
200 kr112Sven Liljegren (Svenljunga)
200 kr62Phia Andersson (Morup)
200 kr196Skene S-förening (Skene)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202132021-04-15
   
VinstLottVinnare
1000 kr53Agneta Rodén (Sätila)
500 kr58Ulla Lätt (Fritsla)
500 kr25Karolina Manskog (Kinna)
200 kr126Evy Johansson (Björketorp)
200 kr15Berndt Ekholm (Skene)
200 kr147Helen Eliasson (Horred)
200 kr31Ulla Lätt (Fritsla)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202122021-03-06
   
VinstLottVinnare
1000 kr76Karin Ryberg
1000 kr7Tony Ragnarsson (Kinna)
1000 kr175Hyssna-Sätila S-Förening
   
3000 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202112021-02-11
   
VinstLottVinnare
1000 kr97Göran Andersson (Örby)
500 kr102Georg Kvibro (Borås)
500 kr41Sören Fägersten (Kinna)
200 kr116Laila Söderberg (Kinna)
200 kr176Stig Aronsson (Kinna)
200 kr172Britt Olsson (Sätila)
200 kr39Calle Bonat (Skene)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202072020-12-14
   
VinstLottVinnare
1000 kr181Rose Torkelsson (Limmared)
500 kr128Anita Lomander (Hajom)
500 kr64Ove Berggren (Skene)
200 kr160Bengt Johansson (Hyssna)
200 kr95Barbro Petersson (Öxabäck)
200 kr48Conny Ryndal (Örby)
200 kr184Monica Grangrund (Horred)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202062020-10-15
   
VinstLottVinnare
1000 kr80Susanne Vaerum (Kinna)
500 kr121Kjell Nordin (Björketorp)
500 kr117Patrik Larsson (Björketorp)
200 kr137Skene S-Förening
200 kr188Barbro Petersson (Öxabäck)
200 kr38Eivor Lövgren (Kinna)
200 kr119Kerstin Johansson (Björketorp)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202052020-08-12
   
VinstLottVinnare
1000 kr179Anders Manskog (Kinna)
500 kr14Ann-Marie Stenhoff (Skephult)
500 kr136Peter Landgren (Horred)
200 kr163Bengt Johansson (Hyssna)
200 kr23Susanne Vaerum (Kinna)
200 kr192Eva Ryberg (Kinna)
200 kr166Håkan Blom (Kinna)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202042020-06-22
   
VinstLottVinnare
1000 kr195Ingalill Player (Kinna)
500 kr176Stig Aronsson (Kinna)
500 kr121Kjell Nordin (Björketorp)
200 kr101Hanne Jensen (Borås)
200 kr63Gerhard Andersson (Morup)
200 kr108Gerry Norén (Kinna)
200 kr96Chris Wästerlund (Hultsfred)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202032020-04-29
   
VinstLottVinnare
1000 kr87Maj-Britt Kling (Skene)
500 kr59Pauli Kuitunen (Kinna)
500 kr58Ulla Lätt (Fritsla)
200 kr60Krister Andersson (Fritsla)
200 kr171Henrik Jöreblom (Kinna)
200 kr48Conny Ryndal (Örby)
200 kr161Tore Hjert (Hyssna)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202022020-03-07 (Årsmötet)
   
VinstLottVinnare
1000 kr132Tage Andersson (Björketorp)
1000 kr178Ritva Eklund (Sätila)
1000 kr34Lotta Andersson (Kinna)
   
3000 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
202012020-02-12
   
VinstLottVinnare
1000 kr66Marie Lindqvist (Hyssna)
500 kr127Sture Johansson (Kinna)
500 kr142Michael Andersson (Horred)
200 kr2Lilian Jönsson (Kinna)
200 kr45Gunnar Nilsson (Kinna)
200 kr177Peter Persson (Fjärås)
200 kr152Arne Abrahamsson (Bollebygd)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201972019-12-05
   
VinstLottVinnare
1000 kr126Evy Johansson (Björketorp)
500 kr23Susanne Vaerum (Kinna)
500 kr169Mary Österström (Sätila)
200 kr34Karl-Erik Bernt (Kinna)
200 kr4Gunnemar Johansson (Kinna)
200 kr82Jonny Karlsson (Istorp)
200 kr24Catarina Player Koro (Kinna)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201962019-10-08
   
VinstLottVinnare
1000 kr163Bengt Johansson (Hyssna)
500 kr134Maivor Karlsson (Björketorp)
500 kr94Jan-Åke Sjöqvist (Kinna)
200 kr125Anita Lomander (Hajom)
200 kr57Gun Brorsson (Skene)
200 kr31Ulla Lätt (Fritsla)
200 kr25Karolina Manskog (Kinna)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201952019-08-14
   
VinstLottVinnare
1000 kr47Ivan Ekdahl (Kinna)
500 kr178Ritva Eklund (Sätila)
500 kr80Lars Svensson (Skene)
200 kr76Karin R & Eva R (Kinna)
200 kr115Fredrik Tureson (Skene)
200 kr51Per Rosendahl (Skene)
200 kr117Patrik Larsson (Björketorp)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201942019-06-12
   
VinstLottVinnare
1000 kr65Peter Hellberg (Skene)
500 kr100Dan Franzén (Svenljunga)
500 kr111Bodil Wennerström (Kinna)
200 kr106Odd Malmberg (Öxabäck)
200 kr160Bengt Johansson (Hyssna)
200 kr179Anders Manskog (Kinna)
200 kr180Arvid Eklund (Sätila)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201932019-04-11
   
VinstLottVinnare
1000 kr25Karolina Manskog (Kinna)
500 kr92Anette Malmberg (Öxabäck)
500 kr124Claes-Håkan Martinsson (Kinna)
200 kr100Dan Franzén (Svenljunga)
200 kr116Laila Söderberg (Skene)
200 kr127Sture Johansson (Kinna)
200 kr187Eva Ryberg (Kinna)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201922019-03-02
   
VinstLottVinnare
1000 kr24Catarina Player Koro (Kinna)
1000 kr30Hjördis Sjöquist (Kinna)
1000 kr105Gerhard Andersson (Morup)
   
3000 kr 
ÅrDragningDatum
201912019-02-12
   
VinstLottVinnare
1000 kr122Lena Karlsson (Björketorp)
500 kr77Bernt Ekholm (Skene)
500 kr100Dan Franzen (Svenljunga)
200 kr8Owe Eglinger (Kinna)
200 kr144Eva Andersson (Horred)
200 kr146Helen Eriksson (Horred)
200 kr194Ulla Lätt (Fritsla)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201872018-12-11
   
VinstLottVinnare
1000 kr147Helen Eriksson (Horred)
500 kr49Göran Dahlberg (Kinna)
500 kr70Conny Wennerström
200 kr61Jessica Rodén (Tostared)
200 kr62Phia Andersson (Skene)
200 kr110Kenneth Sölvebring (Örby)
200 kr175Hyssna-Sätila Socialdemokrater
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201862018-10-15
   
VinstLottVinnare
1000 kr46Inger Jörneberg (Kinna)
500 kr47Ivan Ekdahl (Kinna)
500 kr177Peter Persson (Fjärås)
200 kr55Pauli Kuitunen (Kinna)
200 kr79Rolf Wallerdal (Skene)
200 kr117Patrik Larsson (Björketorp)
200 kr147Helen Eriksson (Horred)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201852018-08-20
   
VinstLottVinnare
1000 kr143Gerd Johansson (Horred)
500 kr34Karl-Erik Berndt (Kinna)
500 kr47Ivan Ekdahl (Kinna)
200 kr44Håkan Andersson (Kinna)
200 kr96Chris Wästerlund (Hultsfred)
200 kr146Helen Eriksson (Horred)
200 kr199Anita Ryndal (Örby)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201842018-06-04
   
VinstLottVinnare
1000 kr140Lars Claesson (Horred)
500 kr97Göran Andersson (Örby)
500 kr121Kjell Nordin (Björketorp)
200 kr36Urban Jernberg (Hyssna)
200 kr51Per Rosendahl (Skene)
200 kr83David Berglund (Skene)
200 kr162Bengt Johansson (Hyssna)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201832018-04-11
   
VinstLottVinnare
1000 kr118Sven Sandmer (Berghem)
500 kr19Marie Lindqvist (Kinna)
500 kr137Skene S-Förening
200 kr10Benny Rybeck (Borås)
200 kr56Ann-Sofi Tureson (Kinna)
200 kr146Helen Eriksson (Horred)
200 kr173Ingemar Olsson (Sätila)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
20182 (årsmötet)2018-03-03
   
VinstLottVinnare
1000 kr14Ann-Marie Stenhoff (Skephult)
1000 kr132Tage Andersson (Björketorp)
1000 kr152Arne Abrahamsson (Bollebygd)
3000 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201812018-02-19
   
VinstLottVinnare
1000 kr31Ulla Lätt (Fritsla)
500 kr7Tony Ragnarsson
500 kr12Ivan Ekdahl
200 kr14Ann-Marie Stenhoff
200 kr64Ove Berggren
200 kr114Christopher Thorsson
200 kr176Stig Aronsson
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201772017-12-06
   
VinstLottVinnare
1000 kr68Peter Landgren (Horred)
500 kr108Gerry Norén (Örby)
500 kr148Marita Eriksson (Istorp)
200 kr34Karl-Erik Bernt (Kinna)
200 kr65Peter Hellberg (Skene)
200 kr134Maivor Karlsson (Björketorp)
200 kr194Marianne Emanuelsson (Kinna)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201762017-10-16
   
VinstLottVinnare
1000 kr183Rolf Wallerdal (Skene)
500 kr46Inger Jörneberg (Kinna)
500 kr84Rebecca Lindqvist (Skene)
200 kr99Lars Eriksson (Örby)
200 kr119Kerstin Johansson (Björketorp)
200 kr160Bengt Johansson (Hyssna)
200 kr161Tore Hjert (Hyssna)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201742017-06-13
   
VinstLottVinnare
1000 kr82Jonny Karlsson (Istorp)
500 kr132Tage Andersson (Björketorp)
500 kr142Michael Andersson (Horred)
200 kr57Gun Brorsson (Skene)
200 kr109Annette Malmberg (Öxabäck)
200 kr187Eva Ryberg (Kinna)
200 kr188Barbro Petersson (Öxabäck)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201752017-08-21
   
VinstLottVinnare
1000 kr81Sture Johansson (Kinna)
500 kr41Sören Fägersten (Kinna)
500 kr48Conny Ryndal (Örby)
200 kr80Lars Svensson (Skene)
200 kr109Annette Malmberg (Öxabäck)
200 kr111Bodil Wennerström (Kinna)
200 kr137Skene S-förening
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201742017-06-13
   
VinstLottVinnare
1000 kr82Jonny Karlsson (Istorp)
500 kr132Tage Andersson (Björketorp)
500 kr142Michael Andersson (Horred)
200 kr57Gun Brorsson (Skene)
200 kr109Annette Malmberg (Öxabäck)
200 kr187Eva Ryberg (Kinna)
200 kr188Barbro Petersson (Öxabäck)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201732017-04-27
   
VinstLottVinnare
1000 kr4Gunnemar Johansson (Kinna)
500 kr70Sven Håkansson (Skene)
500 kr180Arvid Eklund (Sätila)
200 kr2Lilian Jönsson (Kinna)
200 kr48Conny Ryndal (Örby)
200 kr61Jessica Rodén (Tostared)
200 kr98Birgitta Andersson (Örby)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201722017-03-04
   
VinstLottVinnare
1000 kr62Phia Andersson (Skene)
1000 kr92Annette Malmberg (Öxabäck)
1000 kr113Georg Kvibro (Öxabäck)
   
3000 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201712017-02-15
   
VinstLottVinnare
1000 kr146Helen Eriksson (Horred)
500 kr52Eva Ryberg (Kinna)
500 kr196Skene S-förening
200 kr24Catarina Player Koro (Kinna)
200 kr49Göran Dahlberg (Kinna)
200 kr53Claes-Håkan Martinsson (Skene)
200 kr72Rolf Wallerdal (Skene)
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201672016-12-12
   
VinstLottVinnare
1000 kr101Hanne Jensen (Borås)
500 kr135Björn Kärrhage (Hajom)
500 kr165Gunilla Edvinsson (V Frölunda)
200 kr45Gunnar Nilsson (Kinna)
200 kr57Gun Brorsson (Skene)
200 kr150Tommy Karlsryd (Istorp)
200 kr196Skene S-Förening
   
2800 kr 

 

 

 

  
ÅrDragningDatum
201662016-09-22
   
VinstLottVinnare
1000 kr78Kurt Svedberg
500 kr77Berndt Ekholm
500 kr8Owe Eglinger
200 kr6Bror-Eric Johansson
200 kr85Jonas Ryberg
200 kr137Skene S-förening
200 kr197Sven Håkansson
   
2800 kr  

facebook Twitter Email

Nu lämnar du vår hemsida

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL